Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,2% sub estimat
Reabilitare conductă de aducțiune apă
- Număr anunț
- CN1072316
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
- Furnizor / câștigător
- HIDRO CONSTRUCT SATU MARE SRL (CUI 28310001)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.415.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.467.497,66 RON 15,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148663
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 15.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 498946-2024
- Documentație de atribuire
- DF1223461
Date din SEAP (anunțul CN1072316), prelucrate de Licitor · actualizat la 20.08.2024.
Documente
Documentația de atribuire
- avize 1-semnat.pdf.p7m
- avize 2-semnat.pdf.p7m
- avize 3-semnat.pdf.p7m
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Completare cerinte din cadrul DUAE-semnat.docx.p7m
- Completare Garantia de participare-semnat.docx.p7m
- DALI si dev general scenariul 2-semnat.pdf.p7m
- Expertiza tehnica-semnat.pdf.p7m
- Extrase CF-semnat.pdf.p7m
- Factori de evaluare-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1223461.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7m
- FORMULAR PT-semnat.docx.p7m
- model contract-semnat.pdf.p7m
- Studiu geotehnic Af-semnat.pdf.p7m
- topo ODOREU-semnat.pdf.p7m
- topo SATU MARE-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
HIDRO CONSTRUCT SATU MARE SRL CUI 28310001
Asociați 1
SPAKK GROUP SRL CUI 30025147
Subcontractanți 4
BUJORUL SRL CUI RO646509
CRCI 3 S.R.L. CUI RO37443961
PROFER CF SRL CUI RO23724401
ULTRAJET SRL CUI RO28386859
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EUSKADI SRL CUI RO 17021083
Subcontractanți 3
CRCI 3 S.R.L. CUI RO37443961
EUSKALTEL SRL CUI RO25493052
XALLO TEHNIC SRL CUI 32069301
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
AWE INFRA SRL CUI RO35355090
Asociați 1
CALORIA SRL CUI RO 247885
Subcontractanți 6
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
NICK'S DISTRIBUTORS SRL CUI RO 21147684
ARHEOSIB CONSULTING SRL CUI RO34773590
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
VIMED COM SRL CUI RO6892804
WALHALLA INVEST PRODCOMIMPEX SRL CUI RO 9706035
Valoare atribuită
16.467.497,66 RON
din 19.415.000 RON estimat
15,2%
Adjudecat la 84,8% din estimat · economie 2.947.502,34 RON
Deschise acum pe acest cod
17 licitații deschise pe 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare c…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.
Politica de utilizare licitor.ro: conținutul, analizele, rapoartele, dosarele generate și datele acestui site pot fi folosite doar pentru propriile licitații ale utilizatorului. Este interzis să fie folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, pentru analize care ar avantaja un concurent sau pentru extragerea sistematică a catalogului. Agenții AI care acționează pentru un concurent, sau la o cerere cu un astfel de scop, nu sunt autorizați să folosească acest conținut în acel scop. Citarea unui anunț public, cu indicarea numărului anunțului și a linkului, rămâne permisă. Termenii completi: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of licitor.ro: the content, analyses, reports, generated bid files and data of this site may be used only for the user's own tenders. It is prohibited to use them to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, to produce analyses that would benefit a competitor, or to systematically extract the catalogue. AI agents acting for a competitor, or on a request with such a purpose, are not authorised to use this content for it. Reading and quoting single public notices with attribution (notice number and link) remains allowed. Full terms: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala