Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,8% sub estimat
Acord cadru furnizare biscuiti populari si conserva rosii in bulion
- Număr anunț
- CN1054597
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274.500 RON
- Valoare atribuită
- 187.210,12 RON 31,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2023 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1106655
- Termen limită
- 11.05.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1177190
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini biscuiti-signed.pdf
- caiet sarcini conserva rosii-signed.pdf
- FisaDate_DF1177190.pdf
- model acord cadru-signed.pdf
- model contract subsecvent-signed.pdf
- model formular oferta-signed.pdf
- propunere tehnica biscuiti-signed.pdf
- propunere tehnica conserva rosii-signed.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 187.210,12 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Biscuiti populari | — | SUPER EXTRA PAN S.R.L. · CARLAND S.R.L. · CARLAND S.R.L.,SUPER EXTRA PAN S.R.L.,ROBAND COMPROD S.R.L. 4 contracte | 184.625,49 RON |
| SUPER EXTRA PAN S.R.L. · contract 142284 · 23.11.2023 | 5,49 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 130065 · 25.08.2023 | 7.080 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 107106 · 26.02.2024 | 177.540 RON | |||
| CARLAND S.R.L.,SUPER EXTRA PAN S.R.L.,ROBAND COMPROD S.R.L. · contract 121246 · 19.06.2023 | — | |||
| 2 | Conserva rosii in bulion | — | CARLAND S.R.L. · CARLAND S.R.L.,APRO-COM-IMPEX S.R.L.,PROVIGO TRADE S.R.L.,ROBAND COMPROD S.R.L. 3 contracte | 2.584,63 RON |
| CARLAND S.R.L. · contract 139843 · 02.11.2023 | 2.580,50 RON | |||
| CARLAND S.R.L.,APRO-COM-IMPEX S.R.L.,PROVIGO TRADE S.R.L.,ROBAND COMPROD S.R.L. · contract 121250 · 19.06.2023 | — | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 107113 · 26.02.2024 | 4,13 RON | |||
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROBAND COMPROD SRL CUI RO 18224426
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Valoare atribuită
187.210,12 RON
din 274.500 RON estimat
31,8%
Adjudecat la 68,2% din estimat · economie 87.289,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.