Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Executie lucrari pentru obiectivul „Modernizare drumuri satesti si comunale in comuna Costesti, judetul Iasi”

Număr anunț
SCN1123968
Autoritate contractantă
COMUNA COSTESTI (CONSILIUL LOCAL COMUNA COSTESTI) (CUI 16403360)
Furnizor / câștigător
EKY-SAM SRL (CUI 9672080)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.321.158,67 RON
Valoare atribuită
6.266.689,12 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
26.04.2023 16:17
Anunț de atribuire
SCNA1088267
Termen limită
22.05.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1177550

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EKY-SAM SRL CUI RO 9672080
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DANLIN XXL SRL CUI 16360111

Valoare atribuită

6.266.689,12 RON

din 6.321.158,67 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 54.469,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.