Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

„ Autoutilitara 4x4 pentru transport persoane si materiale”

Număr anunț
CN1054651
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
Furnizor / câștigător
AUTOVIL TRADING S.R.L. (CUI 35653665)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235.000 RON
Valoare atribuită
234.300 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
26.04.2023 14:16
Anunț de atribuire
CAN1106402
Termen limită
26.05.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1177395

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ESTMOTORS TRADE SRL CUI RO33350410

Valoare atribuită

234.300 RON

din 235.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 700 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.