Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,1% sub estimat

Acord-cadru de furnizare elemente din compunerea Sistemului de Campare al Armatei României (SCAR)

Număr anunț
CN1054545
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
Furnizor / câștigător
STIMPEX SA (CUI 326768)
Cod CPV
39522000-7 · Prelate impermeabile, vele pentru barci, pentru planse cu vela sau pentru vehicule terestre, copertine, storuri, corturi si articole de camping (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.950.955,63 RON
Valoare atribuită
26.887.063 RON 13,1% sub estimat
Data publicării
26.04.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1117243
Termen limită
24.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 084-252043
Documentație de atribuire
DF1176902

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
MARDO LIGNA SRL CUI 33136700
Asociați 1
PRO HORECA SRL CUI RO16073823
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221

Valoare atribuită

26.887.063 RON

din 30.950.955,63 RON estimat 13,1%

Adjudecat la 86,9% din estimat · economie 4.063.892,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.