Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,2% sub estimat
Achizitie furnizare echipamente IT
- Număr anunț
- CN1072436
- Autoritate contractantă
- Ministerul Sanatatii (CUI 4266456)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI 1801821)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.852.615 RON
- Valoare atribuită
- 8.040.508,28 RON 9,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1144148
- Termen limită
- 30.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 508384-2024
- Documentație de atribuire
- DF1223939
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE.pdf.p7s
- CS echipamente IT 20.08.2024.pdf.p7s
- FisaDate_DF1223939.pdf
- formular propunere tehnica echipamente IT.pdf.p7s
- model contract echipamente IT.pdf.p7s
- modele formulare SEAP.docx.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 8.852.615 RON Adjudecat: 8.040.508,28 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Calculator All In One + tastatura si mouse + licente windows 11… | 3.800.000 RON | ETA2U | 3.787.636 RON ↓0,3% |
| 2 | Sistem desktop + Monitor + tastatura si mouse + licente windows… | 450.000 RON | IT HERO TECHNOLOGIES | 428.902 RON ↓4,7% |
| 3 | Laptop + mouse + licente windows 11 pro si office 2021 home & b… | 1.638.000 RON | IT HERO TECHNOLOGIES | 1.397.168 RON ↓14,7% |
| 4 | Tableta | 450.000 RON | DANTE INTERNATIONAL S.A. | 327.720 RON ↓27,2% |
| 5 | Multifunctionala A3 color si Multifunctionala A4 monocrom | 1.825.000 RON | PDE PRINT RENT | 1.807.600 RON ↓1,0% |
| 6 | Scanner mare viteză | 56.000 RON | ETA2U | 47.482,28 RON ↓15,2% |
| 7 | Server + Windows server 2022 Standard 32 nuclee | 633.615 RON | PRO SYS | 244.000 RON ↓61,5% |
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IT HERO TECHNOLOGIES S.R.L. CUI 45421557
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 14399840
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Valoare atribuită
8.040.508,28 RON
din 8.852.615 RON estimat
9,2%
Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 812.106,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.