Anulată Anunț de participare

Elaborare documentație tehnico-economică la faza PAC,PT si DTE, asistență tehnică din partea proiectantului, execuție lucrări și prestare servicii de întreținere pe perioada de garanție :LOT 1 -Regenerare urbană în cartier Europa, str. Gabor Jozsef – Gădină publică urbană ;LOT 2 - Amenajare parc în zona Grigore Moisil și Ion Irimescu din Municipiul Oradea

Număr anunț
CN1054582
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.094.067,24 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
27.04.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1105320
Termen limită
07.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 084-253218
Documentație de atribuire
DF1177290

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 5.094.067,24 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Regenerare urbană în cartier Europa, str. Gabor Jozsef – Gădină… 3.317.978,34 RON Anulat
2 Amenajare parc în zona Grigore Moisil și Ion Irimescu din Munic… 1.776.088,90 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.