Atribuită
Anunț de participare
Modernizarea/reabilitarea a 47 de statii de cale ferata din Romania-statia CF Busteni (proiectare si executie)
- Număr anunț
- CN1054677
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
- Furnizor / câștigător
- GDO-MOV IMPEX SRL (CUI 7686330)
- Cod CPV
- 45262690-4 · Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.784.330,62 RON
- Valoare atribuită
- 12.232.412,85 RON
- Data publicării
- 27.04.2023 08:55
- Anunț de atribuire
- CAN1121886
- Termen limită
- 06.06.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1177450
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 02 Grafic realizare investitie.rar.p7s
- Anexa 04 Dosar interventii ulterioare.rar.p7s
- Anexa 05 Studii de specialitate.rar.p7s
- Anexa 06 Borderou piese desenate.rar.p7s
- Caiet de sarcini-Statia CF Busteni.PDF.p7s
- Factori de evaluare - Modernizare ST CF Busteni.doc.p7s
- FisaDate_DF1177450.pdf
- Formulare -Statia CF Busteni.docx.p7s
- Formular T - Statia CF Busteni.docx.p7s
- Model de contract-Statia CF Busteni.PDF.p7s
- Piese desenate PDF.rar.p7s
- Studiu de Fezabilitate Busteni.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GDO-MOV IMPEX SRL CUI RO 7686330
Asociați 1
OMEGA CERT SISTEM SRL CUI RO21340331
Terți susținători 1
GRN STUDIO DESIGN SRL CUI 18758335
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL CUI 401614
Asociați 1
VELMANIT IMPEX SRL CUI RO7913549
Valoare atribuită
12.232.412,85 RON
din 10.784.330,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro