Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Sisteme de monitorizare din aer: Dronă cu echipare foto - 1 buc.

Număr anunț
CN1054673
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
EDIT SHOP & BUSINESS (CUI 31891966)
Cod CPV
34711200-6 · Aeronave fara pilot (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
384.687,59 RON
Valoare atribuită
384.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
27.04.2023 08:51
Anunț de atribuire
CAN1106805
Termen limită
06.06.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1177497

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

384.000 RON

din 384.687,59 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 687,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.