Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
LOT 1 – „Conformare PSI, amenajare arhiva parter si birouri in pod Cladirea Policlinica (proiectare si executie)”;LOT 2 – „Conformare PSI, Magazia 1.2 (ANTREPOZIT 2A) (proiectare și execuție)”;LOT 3 – „Conformare PSI, Magazia 1.3 (ANTREPOZIT 3A) (proiectare și execuție)”;LOT 4 – „Conformare PSI, Magazia 2.1 (proiectare și execuție)”;LOT 5 – „Conformare PSI, Magazia 2.2 (ANTREPOZIT 2B) (proiectare
- Număr anunț
- CN1054771
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI 28126646)
- Cod CPV
- 45312100-8 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma impotriva incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.190.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.160.000 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.04.2023 15:01
- Anunț de atribuire
- CAN1109391
- Termen limită
- 12.06.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1177801
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL CUI RO28126646
Subcontractanți 1
DASITRADE SRL CUI RO 18802465
Valoare atribuită
5.160.000 RON
din 5.190.000 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 30.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.