Atribuită
Anunț de participare
FULL SERVICE (CU PIESE DE SCHIMB) PENTRU SISTEM DE ANGIOGRAFIE PHILIPS ALLURAXPER FD10
- Număr anunț
- CN1072492
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- PHILIPS ROMANIA SRL (CUI 2593699)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.051.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.906.176 RON
- Data publicării
- 26.08.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1134394
- Termen limită
- 10.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 510492-2024
- Documentație de atribuire
- DF1223938
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI + SPECIFICATII FULL SERVICE.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE FULL SERVICE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1223938.pdf
- FORMULARE FULL SERVICE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
1.906.176 RON
din 1.051.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro