Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

Furnizarea și instalarea echipamentelor de aer condiționat, inclusiv punerea în funcțiune

Număr anunț
CN1072481
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
DEPANERO SRL (CUI 27846339)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107.692,54 RON
Valoare atribuită
104.238,06 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
22.08.2024 16:30
Anunț de atribuire
CAN1141597
Termen limită
23.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1223904

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 107.692,54 RON Adjudecat: 104.238,06 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare echipamente aer conditionat - Lot 1 45.212,89 RON DEPANERO SRL 104.238,06 RON
2 Furnizare echipamente aer conditionat - Lot 2 62.479,65 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEPANERO SRL CUI RO27846339

Valoare atribuită

104.238,06 RON

din 107.692,54 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 3.454,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.