Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat
Furnizare si montare de echipamente pentru parcuri, spatii de agrement si terenuri de joaca in Municipiul Brasov
- Număr anunț
- CN1072719
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- CLAROM TRANS SRL (CUI 19256531)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.943.710,09 RON
- Valoare atribuită
- 3.658.990 RON 7,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.09.2024 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1147814
- Termen limită
- 03.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 524219-2024
- Documentație de atribuire
- DF1224553
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf
- FisaDate_DF1224553.pdf
- model contract furnizare-semnat.pdf
- Sectiunea formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLAROM TRANS SRL CUI RO19256531
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLAROM TRANS SRL CUI RO19256531
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DFS CENTER GRUP SRL CUI RO 14866091
Subcontractanți 1
FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL CUI 37319174
Valoare atribuită
3.658.990 RON
din 3.943.710,09 RON estimat
7,2%
Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 284.720,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.