Atribuită Anunț de participare

Gestiunea serviciului de iluminat public comuna Gherghesti, judetul Vaslui

Număr anunț
PC1002326
Autoritate contractantă
COMUNA GHERGHESTI (PRIMARIA GHERGHESTI) (CUI 4975970)
Furnizor / câștigător
ELECTROINST SCINTEIE SRL (CUI 18699220)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.000 RON
Valoare atribuită
249.999,90 RON
Data publicării
03.05.2023 14:01
Anunț de atribuire
PCA1002256
Termen limită
19.05.2023 14:00
Documentație de atribuire
DF1177946

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

249.999,90 RON

din 250.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.