Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare Ambulanta de tip “C”
- Număr anunț
- SCN1124254
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 34114121-3 · Ambulante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 504.200 RON
- Data publicării
- 03.05.2023 10:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1087619
- Termen limită
- 15.05.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1177611
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
504.200 RON
din 504.201,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro