Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,1% sub estimat
Achizitia de furnizare bunuri necesare dotarii infrastructurii scolare, în cadrul proiectului ”Modernizare și dotare Școala Gimnazială nr.7 în orașul Vișeu de Sus, județul Maramureș”
- Număr anunț
- SCN1124198
- Autoritate contractantă
- ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 494.602,50 RON
- Valoare atribuită
- 414.776 RON 16,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2023 08:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1088352
- Termen limită
- 15.05.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1177864
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALFA VEGA SRL CUI RO 2386812
Valoare atribuită
414.776 RON
din 494.602,50 RON estimat
16,1%
Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 79.826,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.