Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat

ACHIZITIE AUTOSPECIALA POMPIERI, ORASUL RASNOV, JUD.BRASOV

Număr anunț
CN1072779
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
ROMPRIM SA (CUI 384998)
Cod CPV
34144213-4 · Vehicule de stingere a incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400.000 RON
Valoare atribuită
1.306.000 RON 6,7% sub estimat
Data publicării
03.09.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1140389
Termen limită
15.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
526191-2024
Documentație de atribuire
DF1224784

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.306.000 RON

din 1.400.000 RON estimat 6,7%

Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 94.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.