Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

Servicii de supervizare şi de supraveghere prin diriginți de șantier pentru executia Lucrărilor de construcţii a obiectivului de investiții „SOSEAUA DE CENTURA A MUNICIPIULUI BOTOSANI PRIN CURTESTI”

Număr anunț
CN1072774
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ZONA METROPOLITANA BOTOSANI (CUI 32436661)
Furnizor / câștigător
KONSENT S.A. (CUI 15265227)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.426.861,53 RON
Valoare atribuită
4.349.168,75 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
03.09.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152989
Termen limită
08.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
526025-2024
Documentație de atribuire
DF1225011

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KONSENT S.A. CUI RO 15265227
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ECOMARY SRL CUI RO 23089695
Terți susținători 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.349.168,75 RON

din 4.426.861,53 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 77.692,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.