Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,6% sub estimat

FURNIZARE " FIRE RESORBABILE/NERESORBABILE FARA AC ” /2 LOTURI/ACORD CADRU/24 LUNI

Număr anunț
CN1072740
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.544.950 RON
Valoare atribuită
1.010.970 RON 34,6% sub estimat
Data publicării
02.09.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1142753
Termen limită
03.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
523206-2024
Documentație de atribuire
DF1224719

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.544.950 RON Adjudecat: 1.010.970 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet fire fara ac resorbabil din acid glycolic si acid glicol… 715.270 RON M-G EXIM ROMITALIA 673.070 RON ↓5,9%
2 Pachet fire fara ac neresorbabile din poliamida si matase 829.680 RON CRIO - 2 337.900 RON ↓59,3%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.010.970 RON

din 1.544.950 RON estimat 34,6%

Adjudecat la 65,4% din estimat · economie 533.980 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.