Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat
Echipamente TIC în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din municipiul Galați” – 4 loturi
- Număr anunț
- CN1072809
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.998.500,50 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1144830
- Termen limită
- 09.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 528617-2024
- Documentație de atribuire
- DF1225113
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE Pr. Mun. Galati 831CTE din 01.08.2024.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de furnizare .docx.p7s
- FisaDate_DF1225113.pdf
- Formular - Propunere tehnica .doc.p7s
- Lotul I - Anexe CS .pdf.p7s
- Lotul II - Anexe CS .pdf.p7s
- Lotul III - Anexe CS .pdf.p7s
- Lotul IV - Anexe CS .pdf.p7s
- Model formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 4.200.800 RON Adjudecat: 3.998.500,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 – Stații de lucru tip All In One | 3.226.500 RON | EUROTER DISTRIBUTION S.R.L. | 3.221.842,50 RON ↓0,1% |
| 2 | Lotul 2 – Echipamente TIC | 632.500 RON | EUROTER DISTRIBUTION S.R.L. | 530.070 RON ↓16,2% |
| 3 | Lotul 3 – Echipamente digitale | 106.400 RON | EUROTER DISTRIBUTION S.R.L. | 99.680 RON ↓6,3% |
| 4 | Lotul 4 – Sistem videoconferință | 235.400 RON | ALPHA INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. | 146.908 RON ↓37,6% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROTER DISTRIBUTION SRL CUI RO 14406638
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. CUI 49351691
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MTV ECOLE IT SRL CUI 31013876
Valoare atribuită
3.998.500,50 RON
din 4.200.800 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 202.299,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.