Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat
Achiziție echipamente IT și solutii software in cadrul Proiectului „DOTAREA CU MOBILIER/MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIDACTICE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT DIN MUNICIPIUL REGHIN”
- Număr anunț
- CN1072795
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT IT S.R.L. (CUI 22129422)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.286.370 RON
- Valoare atribuită
- 3.920.979,14 RON 8,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1150354
- Termen limită
- 22.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 527185-2024
- Documentație de atribuire
- DF1224699
Documente
Documentația de atribuire
- 2024_Caiet-de-Sarcini_echipamente IT.p7s
- 2024_Formulare-si-modele-documente_08.08.2024.doc.p7s
- 2024_Model-Contract-achizitie_08.08.2024.doc.p7s
- 2024_model formular Propunere-financiara_08.08.2024.xls.p7s
- FisaDate_DF1224699.pdf
- Fise tehnice produse IT.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXPERT IT S.R.L. CUI RO 22129422
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EVO COMPUTERS S.R.L. CUI RO20463883
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DOCTOR PC DIGITAL SOLUTIONS CUI 44926098
Valoare atribuită
3.920.979,14 RON
din 4.286.370 RON estimat
8,5%
Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 365.390,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.