Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Dotarea cu echipamente digitale în cadrul proiectului ,,DIGITALIZAREA SAJ TIMIȘ” (7 loturi)

Număr anunț
CN1072951
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.488.147,24 RON
Valoare atribuită
1.481.287 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
06.09.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1146004
Termen limită
14.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
536374-2024
Documentație de atribuire
DF1225210

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 1.488.147,24 RON Adjudecat: 1.481.287 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achizitionare echipamente digitale 800.139,61 RON B.N.BUSINESS S.R.L. 796.895 RON ↓0,4%
2 Echipamente procesare imagine 127.569,81 RON B.N.BUSINESS S.R.L. 126.725 RON ↓0,7%
3 Achiziționare videoproiector 10.423,98 RON B.N.BUSINESS S.R.L. 10.422 RON
4 Achiziționare servere 506.148,74 RON B.N.BUSINESS S.R.L. 505.496 RON ↓0,1%
5 Echipament Gateway anti-malware și firewall 6.239,50 RON PENTAGON BUSINESS COM S.R.L. 4.970 RON ↓20,3%
6 Achiziționare UPS 23.826,24 RON B.N.BUSINESS S.R.L. 23.280 RON ↓2,3%
7 Sistem videoconferință 13.799,36 RON B.N.BUSINESS S.R.L. 13.499 RON ↓2,2%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.481.287 RON

din 1.488.147,24 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 6.860,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.