Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,6% sub estimat
Servicii de Elaborare Studiu de Fezabilitate, obținerea Certificat de Urbanism, obținere Avize/Acorduri/Autorizații și elaborare Proiect pentru Autorizarea Lucrărilor de Construire pentru realizarea obiectivelor de investiții cu titlul ”Creșterea siguranței rutiere pe drumul național D.N. 10 – Varianta de ocolire Vernești”
- Număr anunț
- CN1072943
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL (CUI 23719545)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.533.239,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.876.718 RON 18,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.09.2024 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1143534
- Termen limită
- 29.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 534514-2024
- Documentație de atribuire
- DF1225204
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini Pasaj Rutier Vernesti D.N. 10.pdf.p7s
- Declaratie Factori de Decizie Pasaj Rutier Vernesti D.N. 10.pdf.p7s
- Draft Contract Pasaj Rutier Vernesti D.N. 10.pdf.p7s
- FisaDate_DF1225204.pdf
- Formulare Pasaj Rutier Vernesti.docx.p7s
- Instructiuni pt Ofertanti Pasaj Rutier Vernesti D.N. 10.pdf.p7s
- Nota Justificativa Pasaj Rutier Vernesti D. N. 10.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Subcontractanți 8
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
CARTARE AGROCHIMICA SRL CUI RO33186628
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
DANAVI CUI RO13062781
MEDIU RESEARCH CORPORATION SRL CUI 32660781
MONDEV REAL ESTATE SRL CUI 36277500
MUZEUL NATIONAL AL UNIRII ALBA IULIA CUI 4331457
SXA EXPERT PROIECT CONSULT S.R.L. CUI 40245182
Valoare atribuită
2.876.718 RON
din 3.533.239,57 RON estimat
18,6%
Adjudecat la 81,4% din estimat · economie 656.521,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.