Atribuită
Anunț de participare
Utilaje si echipamente de resortul geniu
- Număr anunț
- CN1073056
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Cod CPV
- 43300000-6 · Masini si echipament de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.272.740 RON
- Data publicării
- 10.09.2024 13:01
- Termen limită
- 11.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 542527-2024
- Documentație de atribuire
- DF1225435
Documente
Documentația de atribuire
- 20240903_N_XXX- Sectiunea II_Caiet de sarcini Utilaje si echipament de geniu.doc.p7s
- 20240903_N_XXX- Sectiunea III_Clauze contractuale Utilaje si echipament de geniu.doc.p7s
- 20240903_N_XXX-Sectiunea-IV.1-Propunere-financiara-pe loturi.xls.p7s
- 20240903_N_XXX-Sectiunea-IV.2-Propunere-tehnica pe loturi.doc.p7s
- 20240903_N_XXX- Sectiunea IV_Formulare si modele documente_Utilaje si echipament de geniu.doc.p7s
- Anexa nr.1 la caietul de sarcini_Graifar.pdf.p7s
- Anexa nr.2 la caietul de sarcini_Utilaj colmatare rosturi la cald.pdf.p7s
- Anexa nr.3 la caietul de sarcini_Echipament CBR.pdf.p7s
- Anexa nr.4 la caietul de sarcini_Masina curatat rosturi.pdf.p7s
- Anexa nr.5 la caietul de sarcini_Debitator beton.pdf.p7s
- Anexa nr.6 la caietul de sarcini_Betoniera autopropulsata.pdf.p7s
- Anexa nr.7 la caietul de sarcini_ Masina de sters marcaje rutiere.pdf.p7s
- Anexa nr.8 la caietul de sarcini_Vinci racheta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1225435.pdf
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
METATOOLS SRL CUI RO 11013871
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.