Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare apa minerala naturala

Număr anunț
CN1073041
Autoritate contractantă
Scoala de Pregatire a Agentilor Politiei de Frontiera "Avram Iancu" Oradea (CUI 4208501)
Furnizor / câștigător
PARHAN COM SRL (CUI 4491776)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480.000 RON
Valoare atribuită
663.014,16 RON
Data publicării
09.09.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1138250
Termen limită
07.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
537714-2024
Documentație de atribuire
DF1225448

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
M.A. CRISTINA SRL CUI RO 4255520

Valoare atribuită

663.014,16 RON

din 480.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.