Atribuită
Anunț de participare
NUSINERSENUM IN CADRUL PROGRAMULUI NATIONAL PENTRU BOLI RARE- ACORD CADRU -24 DE LUNI
- Număr anunț
- CN1073027
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.319.468,80 RON
- Valoare atribuită
- 87.319.468,80 RON
- Data publicării
- 09.09.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1150035
- Termen limită
- 14.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 540227-2024
- Documentație de atribuire
- DF1224928
Documente
Documentația de atribuire
- CS NUSINERSENUM - FARA SEMN-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1224928.pdf
- Formulare si modele documente NUSINERSEN.docx
- Formular-propunere-tehnica NUSINERSEN.docx
- MODEL AC SI CS - NURSINESENUM - FARA SEMN-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Valoare atribuită
87.319.468,80 RON
din 87.319.468,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro