Atribuită Anunț de participare

Servicii de dezvoltare și implementare a Sistemului Informatic Integrat și echipamentelor în cadrul proiectului „Digitalizarea activității Spitalului Municipal "Prof Dr. Irinel Popescu" Băilești”

Număr anunț
CN1072981
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
Furnizor / câștigător
ENTERPRISE SOFTWARE DEVELOPMENT SRL (CUI 38186750)
Cod CPV
72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.297.334 RON
Valoare atribuită
2.297.190 RON
Data publicării
09.09.2024 13:02
Anunț de atribuire
CAN1140962
Termen limită
18.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
540420-2024
Documentație de atribuire
DF1225471

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

2.297.190 RON

din 2.297.334 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.