Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,0% sub estimat
Servicii de elaborare Plan Urbanistic General IN FORMAT GIS „COMUNA JIDVEI ”
- Număr anunț
- CN1073129
- Autoritate contractantă
- Comuna Jidvei (CUI 4934610)
- Furnizor / câștigător
- GEODATA SERVICES S.R.L. (CUI 40188478)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.112.565 RON
- Valoare atribuită
- 700.915,95 RON 37,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1145943
- Termen limită
- 15.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 546158-2024
- Documentație de atribuire
- DF1225797
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Model de contract_PUG.pdf.p7s
- 4.Formulare - modele PUG.doc.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1225797.pdf
- instructiuni pentru ofertanti FINAL.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEODATA SERVICES S.R.L. CUI 40188478
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
VEGO CONCEPT ENGINEERING S.R.L. CUI 29319742
Asociați 1
VEGO DESIGN EXPERTISE S.R.L. CUI RO 39971785
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AEDILIS PROIECT SRL CUI RO 16927071
Subcontractanți 1
DIBALCRIS APPRAISAL SERVICES S.R.L. CUI RO41244983
Valoare atribuită
700.915,95 RON
din 1.112.565 RON estimat
37,0%
Adjudecat la 63,0% din estimat · economie 411.649,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.