Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,8% sub estimat
Achiziționare materiale didactice (laborator științe, cabinet școlar și psihopedagogic) ,,DOTAREA CU MOBILIER , MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR ȘI A UNITĂȚILOR CONEXE DIN MUNICIPIUL MEDGIDIA, JUDEȚUL CONSTANȚA” - PNRR
- Număr anunț
- CN1073120
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 4301456)
- Furnizor / câștigător
- BK DIDACT MATERIAL DIDACTIC S.R.L. (CUI 47931196)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.045.728 RON
- Valoare atribuită
- 986.627 RON 51,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1139835
- Termen limită
- 17.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 545081-2024
- Documentație de atribuire
- DF1225500
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formulare.doc.p7s
- 5. Propunere contract achizitie Materiale didactice.pdf.p7s
- Anexa centralizator oferta Lotul 1.xlsx.p7s
- Anexa centralizator oferta Lotul 2.xlsx.p7s
- Anexa centralizator oferta Lotul 3.xlsx.p7s
- Anexa centralizator oferta Lotul 4.xlsx.p7s
- Anexa centralizator oferta Lotul 5.xlsx.p7s
- Anexa produse Lotul 1.xlsx.p7s
- Anexa produse Lotul 2.xlsx.p7s
- Anexa produse Lotul 3.xlsx.p7s
- Anexa produse Lotul 4.xlsx.p7s
- Anexa produse Lotul 5.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1225500.pdf
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 2.045.728 RON Adjudecat: 986.627 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale didactice gradinițe | 604.679 RON | BK DIDACT MATERIAL DIDACTIC | 604.249 RON ↓0,1% |
| 2 | Materiale didactice licee și școli | 41.144 RON | BK DIDACT MATERIAL DIDACTIC | 40.962 RON ↓0,4% |
| 3 | Materiale didactice laboratoare științe | 341.545 RON | BK DIDACT MATERIAL DIDACTIC | 341.416 RON |
| 4 | Materiale didactice cabinete școlare | 554.345 RON | Anulat | — |
| 5 | Articole și accesorii sportive săli de sport | 504.015 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BK DIDACT MATERIAL DIDACTIC S.R.L. CUI 47931196
Valoare atribuită
986.627 RON
din 2.045.728 RON estimat
51,8%
Adjudecat la 48,2% din estimat · economie 1.059.101 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.