Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
CURSURI DE DEZVOLTARE COMPETENȚE DIGITALE PENTRU STUDENȚII ȘI CADRELE ACADEMIEI DE POLIȚIE în cadrul proiectului PNRR „Dezvoltare centru inovativ de coordonare digitalizată inteligentă”, cod 2031753094
- Număr anunț
- CN1073102
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Furnizor / câștigător
- SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. (CUI 41963989)
- Cod CPV
- 79632000-3 · Servicii de formare a personalului (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.229.875 RON
- Valoare atribuită
- 1.222.000 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1140260
- Termen limită
- 18.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 546032-2024
- Documentație de atribuire
- DF1225585
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini cursuri.docx.p7s
- FisaDate_DF1225585.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model Contract achizitie Servicii de dezvoltare a programelor de formare....docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. CUI 41963989
Subcontractanți 1
Valoare atribuită
1.222.000 RON
din 1.229.875 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 7.875 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.