Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,8% sub estimat
Acord cadru Servicii de curatenie pentru 2025-2027
- Număr anunț
- CN1073073
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
- Furnizor / câștigător
- GROUP VELSTAND SRL (CUI 28553116)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.758.421,44 RON 9,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1140848
- Termen limită
- 15.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 543113-2024
- Documentație de atribuire
- DF1224906
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini_semnat.pdf
- FisaDate_DF1224906.pdf
- Formulare_semnat.p7s
- instructiuni_semnat.pdf
- model acord cadru_semnat.pdf
- model ctr.subsecvent_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUP VELSTAND SRL CUI 28553116
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KRISTAL SERV SRL CUI RO 24229533
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CIP AVANTAJ SRL CUI 18605579
Valoare atribuită
1.758.421,44 RON
din 1.950.000 RON estimat
9,8%
Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 191.578,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.