Atribuită Anunț de participare

Furnizare autospecială stingere incendii în cadrul proiectului ”ACHIZIȚIE AUTOSPECIALĂ STINS INCENDII ȘI GENERATOR PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ ÎN COMUNA VALEA NUCARILOR, JUDEȚUL TULCEA ", cod SMIS 156466

Număr anunț
CN1055106
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA NUCARILOR (CUI 4508789)
Furnizor / câștigător
ROMPRIM SA (CUI 384998)
Cod CPV
34144213-4 · Vehicule de stingere a incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.067.000 RON
Valoare atribuită
1.066.990 RON
Data publicării
12.05.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1109720
Termen limită
15.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 093-288497
Documentație de atribuire
DF1178959

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Subcontractanți 1
VOLVO ROMANIA SRL CUI RO 14545865

Valoare atribuită

1.066.990 RON

din 1.067.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.