Atribuită Anunț de participare

Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public, zona Sucursala Mures – LOT 88, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr. MS – 102.903 / 05.04.2023

Număr anunț
SCN1124866
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
SIGELECTRO SRL (CUI 26455251)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.326,45 RON
Valoare atribuită
13.321,43 RON
Data publicării
12.05.2023 15:08
Anunț de atribuire
SCNA1088256
Termen limită
29.05.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1179021

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIGELECTRO SRL CUI RO26455251

Valoare atribuită

13.321,43 RON

din 13.326,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.