Atribuită Anunț de participare

SERVICII DE DEPOZITARE A DESEURILOR NEPERICULOASE

Număr anunț
CN1073299
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90680000-7 · Servicii de curatare a plajelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.118.004 RON
Valoare atribuită
16.681.914,40 RON
Data publicării
17.09.2024 13:02
Anunț de atribuire
CAN1140564
Termen limită
28.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
556886-2024
Documentație de atribuire
DF1226079

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

16.681.914,40 RON

din 15.118.004 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.