Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,0% sub estimat

Tablete informatice accesorizate pentru desfășurarea activității statistice, cu servicii adiacente incluse în prețul furnizării.

Număr anunț
CN1055091
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.621.760 RON
Valoare atribuită
3.372.390 RON 27,0% sub estimat
Data publicării
12.05.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1112301
Termen limită
19.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 093-287350
Documentație de atribuire
DF1178674

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881

Valoare atribuită

3.372.390 RON

din 4.621.760 RON estimat 27,0%

Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 1.249.370 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.