Anulată
Anunț de participare
Furnizare, instalare echipamente si dotari pentru internatul Colegiului national “Octavian Goga si spatiului multifunctional sportiv recreativ
- Număr anunț
- CN1055092
- Autoritate contractantă
- Municipiul Marghita (CUI 4348947)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.551.501,80 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 12.05.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1108588
- Termen limită
- 16.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 093-285557
- Documentație de atribuire
- DF1178560
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.551.501,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare, instalare echipamente si dotari pentru internatul C… | 1.536.162,81 RON | Anulat | — |
| 2 | Furnizare, instalare echipamente si dotari pentru internatul C… | 15.338,99 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.