Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,1% sub estimat

Furnizare mobilier pentru unitatile de invatamant din Municipiul Carei, jud. Satu Mare

Număr anunț
CN1073280
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.657.798 RON
Valoare atribuită
2.774.826 RON 24,1% sub estimat
Data publicării
17.09.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1140262
Termen limită
23.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
556700-2024
Documentație de atribuire
DF1226106

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 3.657.798 RON Adjudecat: 2.774.826 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MOBILIER PENTRU DOTAREA SALILOR DE GRUPA SI CABINETELOR DIN UNI… 574.332,82 RON Anulat
2 MOBILIER PENTRU DOTAREA SALILOR DE CLASA, CLUBUL COPIILOR, LABO… 2.952.667,18 RON BEST ACHIZITII 2.774.826 RON ↓6,0%
3 Mobilier pentru dotarea atelierelor de practica din unitățile d… 130.798 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
BIO - ND IMPEX SRL CUI RO27246067
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1

Valoare atribuită

2.774.826 RON

din 3.657.798 RON estimat 24,1%

Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 882.972 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.