Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,2% sub estimat
Contract de achizitie Echipamente TIC 4
- Număr anunț
- CN1073262
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA VALAHIA DIN TARGOVISTE (CUI 4279685)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 11973883)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.814.170,57 RON
- Valoare atribuită
- 4.933.211 RON 15,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.09.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1142376
- Termen limită
- 23.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 555718-2024
- Documentație de atribuire
- DF1226025
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE Univ. Targoviste.pdf
- FisaDate_DF1226025.pdf
- Sectiunea-II-Caiet de sarcini - Echipamente TIC.pdf.p7s
- Sectiunea-I-Instructiuni pt.ofertanti Echipamente TIC.pdf.p7s
- Sectiunea IV-Clauze contractuale-Et.4.pdf.p7s
- Sectiunea-VI-Formulare si modele documente - Echipamente TIC.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 5.814.170,57 RON Adjudecat: 4.933.211 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servere | 2.013.865,54 RON | S.C. DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. | 3.953.216 RON |
| 2 | Pachete Kit display interactiv (diagonala minima 84 inch, siste… | 2.810.043,69 RON | — | |
| 3 | Laptop RAM 16GB, SSD 512GB, placa video 4GB | 486.059,66 RON | Net Brinel | 475.794 RON ↓2,1% |
| 4 | Microscop digital | 504.201,68 RON | S.C. IRYO SYSTEMS S.R.L. S.R.L. | 504.201 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 11973883
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRYO SYSTEMS S.R.L. CUI RO43565335
Valoare atribuită
4.933.211 RON
din 5.814.170,57 RON estimat
15,2%
Adjudecat la 84,8% din estimat · economie 880.959,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.