Atribuită Anunț de participare

DISPECERIZARE SI MONITORIZAREA SISTEMULUI REGIONAL DE APA - COMPARTIMENTARE SEDIU DISPECERAT

Număr anunț
CN1055175
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI RO1443170)
Furnizor / câștigător
TANCRAD SRL (CUI 8006670)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.049.170 RON
Valoare atribuită
7.047.760,15 RON
Data publicării
12.05.2023 07:48
Anunț de atribuire
CAN1107758
Termen limită
19.06.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1178732

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 1
ECOARCH S.R.L. CUI RO 1637991
Subcontractanți 1
AB-EL SRL CUI RO 5113779

Valoare atribuită

7.047.760,15 RON

din 7.049.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.