Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,1% sub estimat
SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO STRADAL in cadrul proiectului intitulat „DEZVOLTAREA INFRASTRUCTURII TIC SI ITS IN COMUNA SUSENI”
- Număr anunț
- CN1073326
- Autoritate contractantă
- Comuna Suseni (CUI 4469523)
- Furnizor / câștigător
- TNT COMPUTERS SRL (CUI 14146589)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 413.506,80 RON
- Valoare atribuită
- 330.220 RON 20,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1139743
- Termen limită
- 31.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 560589-2024
- Documentație de atribuire
- DF1226215
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Fisa Date.pdf.p7m
- 2.Caiet de sarcini.pdf.p7m
- 3. Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7m
- 4. Formulare.doc
- 4. Formulare.pdf.p7m
- 5.1 Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica.docx
- 5.1 Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica.pdf.p7m
- 5.2 Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara-1.pdf.p7m
- 5.2 Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara-1.xlsx
- 6. Model-Contract-achizitie_.pdf.p7m
- Documentatie tehnica.pdf
- FisaDate_DF1226215.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TNT COMPUTERS SRL CUI RO 14146589
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VHE SERVICE SRL CUI RO32851854
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
S&H SECURITY SOLUTIONS SRL CUI 34434616
Valoare atribuită
330.220 RON
din 413.506,80 RON estimat
20,1%
Adjudecat la 79,9% din estimat · economie 83.286,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.