Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii de proiectare si executie lucrari pentru: “Modernizarea sistemului AMC pentru obiectivele aflate in administrarea Hidroelectrica Sucursala Hidrocentrale Sebes, avand clasa de importanta I si II” – Baraj Oasa

Număr anunț
CN1055281
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
HYDRO PROIECT INVEST SRL (CUI 33427904)
Cod CPV
45247000-0 · Lucrari de constructii de baraje, canale, canale de irigatie si apeducte (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645.872,92 RON
Valoare atribuită
644.281,02 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
15.05.2023 13:28
Anunț de atribuire
CAN1113724
Termen limită
26.06.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1179139

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

644.281,02 RON

din 645.872,92 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.591,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.