Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat

EXECUȚIE LUCRĂRI pentru investiția “Modernizare drumuri de interes local în comuna Stelnica cu satele componente, județul Ialomița”

Număr anunț
SCN1124910
Autoritate contractantă
COMUNA STELNICA (CONSILIUL LOCAL STELNICA IALOMITA) (CUI 4364799)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI 18578733)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.868.016,53 RON
Valoare atribuită
5.257.465,32 RON 10,4% sub estimat
Data publicării
15.05.2023 10:32
Anunț de atribuire
SCNA1089140
Termen limită
31.05.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1178598

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSEURO SRL CUI RO 18578733
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
CONSTRUCT PEROM SRL CUI RO 6837257

Valoare atribuită

5.257.465,32 RON

din 5.868.016,53 RON estimat 10,4%

Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 610.551,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.