Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare buldoexcavator pentru comuna Siminicea, județul Suceava în cadrul proiectului „DOTAREA SERVICIULUI PUBLIC DE SALUBRIZARE AL COMUNEI SIMINICEA, JUDEȚUL SUCEAVA CU UN BULDOEXCAVATOR”
- Număr anunț
- SCN1124898
- Autoritate contractantă
- Comuna Siminicea (CUI 4327499)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324.192,25 RON
- Valoare atribuită
- 324.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2023 09:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1088341
- Termen limită
- 29.05.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1179067
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
324.000 RON
din 324.192,25 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 192,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.