Atribuită Anunț de participare

Acid clorhidric de sinteza concentratie min 32%

Număr anunț
CN1073391
Autoritate contractantă
Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
Furnizor / câștigător
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
Cod CPV
24311400-1 · Clorura de hidrogen, acizi anorganici, dioxid de siliciu si dioxid de sulf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020.000 RON
Valoare atribuită
1.079.000 RON
Data publicării
18.09.2024 08:07
Anunț de atribuire
CAN1137042
Termen limită
21.10.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1226344

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.079.000 RON

din 1.020.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.