Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,2% sub estimat

Pachet reactivi pentru analizor IPONATIC PCR-RT-diagnosticare CORONAVIRUS , VIRUSURI GRIPALE A si B

Număr anunț
CN1073389
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.566 RON
Valoare atribuită
39.312 RON 51,2% sub estimat
Data publicării
19.09.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1137411
Termen limită
29.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
564365-2024
Documentație de atribuire
DF1226297

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635

Valoare atribuită

39.312 RON

din 80.566 RON estimat 51,2%

Adjudecat la 48,8% din estimat · economie 41.254 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.