Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,7% sub estimat

Achizitie scule si unelte: Lot 1 – Generator cu putere 100KVA- (2buc.) Lot 9 – Remorca semnalizare- (32buc.)

Număr anunț
CN1073369
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
MATAHARIAS S.R.L. (CUI 32478454)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
922.000 RON
Valoare atribuită
841.580 RON 8,7% sub estimat
Data publicării
18.09.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1140263
Termen limită
21.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
561597-2024
Documentație de atribuire
DF1226146

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 922.000 RON Adjudecat: 841.580 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Generator cu putere 100KVA- (2buc.) 170.000 RON CEVROM ELECTRIC IMPORT S.R.L. 105.900 RON ↓37,7%
9 Remorca semnalizare- (32buc.) 752.000 RON MATAHARIAS 735.680 RON ↓2,2%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATAHARIAS S.R.L. CUI RO32478454
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

841.580 RON

din 922.000 RON estimat 8,7%

Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 80.420 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.