Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat
ACHIZITIONARE DE LAME CUTIT CALIBRAT, LAME BISTURIU, LAME DERMATOM, PLACI DE EXPANDARE SI PIESA DE MANA HIDROCHIRURGIE
- Număr anunț
- CN1073361
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
- Cod CPV
- 33141411-4 · Scalpele si lame (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.847.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.421.484 RON 23,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1139737
- Termen limită
- 22.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 560440-2024
- Documentație de atribuire
- DF1226282
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze_contractuale 2 (1).docx.p7s
- DA_CAIET DE SARCINI LAME.docx.p7s
- DA_INSTRUCTIUNI 3.docx.p7s
- FisaDate_DF1226282.pdf
- FORMULARE 2.docx.p7s
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 1.847.100 RON Adjudecat: 1.421.484 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lame pentru cutit calibrat tip Watson | 39.000 RON | NOVENTIS International | 34.500 RON ↓11,5% |
| 2 | Lame pentru cutit calibrat tip Silver | 4.500 RON | NOVENTIS International | 4.464 RON ↓0,8% |
| 3 | Lame bisturiu | 21.600 RON | S.C. ADAR UNIC SOLUTIONS S.R.L.,VETRO DESIGN S.R.L.,RICOMED SRL | 11.520 RON ↓46,7% |
| 4 | Placi pentru expandare | 45.000 RON | ZIMMER BIOMET ROMANIA | 37.500 RON ↓16,7% |
| 5 | Lame dermatom pentru dermatomul Zimmer | 90.000 RON | ZIMMER BIOMET ROMANIA | 82.500 RON ↓8,3% |
| 6 | Lame dermatom pentru dermatomul Humeca | 307.500 RON | TUNIC PROD | 307.500 RON |
| 7 | Consumabile compatibile cu sistemul MEEK de expandare grefe pie… | 943.500 RON | TUNIC PROD | 943.500 RON |
| 8 | Piesa de mana hidrochirurgie | 396.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVENTIS INTERNATIONAL SRL CUI RO 18168385
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RICOMED SRL CUI RO 7866714
Valoare atribuită
1.421.484 RON
din 1.847.100 RON estimat
23,0%
Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 425.616 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.