Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat

Contract furnizare echipamente medicale - ” ECOGRAFE ” in cadrul proiectului ” Dotarea Ambulatoriului integrat al Spitalului Clinic Județean Mureș”

Număr anunț
CN1073360
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
HEALTH SUPPLY S.R.L. (CUI 44224972)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.946.222,60 RON
Valoare atribuită
2.841.300 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
18.09.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1148626
Termen limită
22.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
559374-2024
Documentație de atribuire
DF1226263

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HEALTH SUPPLY S.R.L. CUI RO44224972
Subcontractanți 3
ULTRASONIC SRL CUI RO 16434774

Valoare atribuită

2.841.300 RON

din 2.946.222,60 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 104.922,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.