Atribuită Anunț de participare

Servicii de curățenie dormitor Staţia Mărăşeşti

Număr anunț
CN1073498
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ASTRU GRUP SRL (CUI 22510582)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236.252,43 RON
Valoare atribuită
249.179,28 RON
Data publicării
20.09.2024 08:38
Anunț de atribuire
CAN1138368
Termen limită
28.10.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1226675

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTRU GRUP SRL CUI 22510582
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

249.179,28 RON

din 236.252,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.