Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,7% sub estimat

Tevi şi accesorii preizolate din oţel Dn 600 mm

Număr anunț
CN1055289
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
Furnizor / câștigător
ISOPLUS ROMANIA SRL (CUI 6367848)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.639.001,40 RON
Valoare atribuită
3.725.557,50 RON 19,7% sub estimat
Data publicării
17.05.2023 19:01
Anunț de atribuire
CAN1114941
Termen limită
31.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 096-297227
Documentație de atribuire
DF1179292

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ISOPLUS ROMANIA SRL CUI RO 6367848
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PETROUZINEX SRL CUI RO 10350976
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Terți + subcontractanți 1
LOGSTOR SRL CUI RO 24696601
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.725.557,50 RON

din 4.639.001,40 RON estimat 19,7%

Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 913.443,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.